Novela zákona 406/2000 Sb.

Datum konání: 27.03.2019 09:00 - 14:30

Adresa konání: Nadace ABF, Václavské náměstí 833/31 (v průchodu), Praha 1

Ukončení registrace: 26.03.2019

Volných míst: 16 / 220

Cena 900 Kč


POKUD SE NEZOBRAZUJE SPRÁVNÁ CENA, PŘIHLASTE SE DO INTERNÍ ZÓNY ZDE.

 

 

Srdečně vás zveme na seminář, který bude věnován připravující se novele zákona 406/2000 Sb. Poté, kdy se chystá žaloba z EU pro nekonání se velmi její schvalování urychlilo. Již prošla vládou s několika drobnými připomínkami, a spolu s touto novelou se chystají i změny v prováděcích vyhláškách, a to nejen o Energetické náročnosti budov (PENBy), ale i o energetických auditech, které se budou nově zpracovávat v souladu s normami. Velmi důležitá změna je i ve vyhlášce o Energetických specialistech, kdy se mění systém průběžného vzdělávání i způsob zkoušení nových energetických specialistů.

 

V současné době se neustále vyvíjejí nové osvětlovací zdroje na bázi LED diod. Proto se část semináře se bude věnovat osvětlení, a to jak vnitřnímu, tak i venkovnímu.Pokud již máte vytvořen uživatelský účet, před přihlášením na seminář je nutné přihlásit se do interní zóny AES.

Jste-li držitelem č.ES u MPO, máte u nás účet již pravděpodobně vytvořený. Zkuste se, prosím, nejdříve přihlásit do interní zóny.

Přihlásit se do interní zóny

Osobní údajeKontaktní adresa

Korespondenční adresa

Vyplňte údaje o společnosti, kde jste zaměstnán(a)
nebo místo vašeho podnikání jako OSVČ

 

Asociace inspektorů nemovitostí
Atelier Jůna s.r.o.
ATREA s.r.o.
CEVRE Consultants s.r.o.
DEKPROJEKT s.r.o.
ECOTEN s.r.o.
EnergySim s.r.o.
GrexEnergia s.r.o.
KNAUF INSULATION, spol. s r.o.